Inwestycje parafialne i prace wykonane w ostatnich latach:

• Wykonanie ogrodzenia kościoła od strony ul. Prostej oraz bram wjazdowych na plac kościelny i parking – 2012 r.
  • Remont i malowanie elewacji przedniej części kościoła oraz wymiana 6 lamp – wrzesień-listopad 2012 r.
  • Wykonanie zadaszenia i oświetlenia schodów nad wejściem do zakrystii – październik 2012 r.
  • Wymiana tablicy informacyjnej przed wejściem do kościoła – marzec 2013 r.
  • Montaż projektora multimedialnego wraz z oprzyrządowaniem i oprogramowaniem – kwiecień 2013 r.
  • Konserwacja i malowanie okien w domu parafialnym – lipiec 2013 r.
  • Dokończenie budowy parkingu parafialnego – lipiec-sierpień 2013 r.
  • Przygotowanie w kościele pomieszczenia dla rodziców z małymi dziećmi – październik 2013 r.
  • Wykonanie zabezpieczenia figury Matki Bożej znajdującej się przed kościołem– październik 2013 r.
  • Montaż dodatkowego oświetlenia konfesjonałów /czerwona lampka/ – grudzień 2013 r.
  • Wymiana oświetlenia w prezbiterium kościoła – styczeń 2014 r.
  • Wykonanie pielęgnacji drzew wokół kościoła – grudzień 2013-styczeń 2014
  • Rewitalizacja ogrodów kwiatowych wokół kościoła i domu parafialnego – marzec-lipiec 2014 r.
  • Przygotowanie sali parafialnej na spotkania przedchrzcielne i przedmałżeńskie obok kancelarii – lipiec-sierpień 2014 r

Remont elewacji kościoła

Budowa parkingu parafialnego