• 2024-03-02
  1. Dziś o 16.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka zbierana na Gorzkich Żalach jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Przed Gorzkimi Żalami, o 16.00 – Droga Krzyżowa prowadzona przez grupy parafialne. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • w poniedziałek /04.03/ Święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej.
  3. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek: dorosłych – po Mszy św. o 7.30 i po Mszy św. o 18.00; dzieci na 17.00 a młodzież na 19.15.Za udział w nabożeństwach wielkopostnych można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  4. W sobotę (9 marca) po Mszy Św. o 7:30 zebranie Członków Straży Honorowej Najświętszego Seca Pana Jezusa. Zapraszamy Członków Straży, ale też Parafian którzy zechcieli by się do nas dołączyć.
  5. W kiosku parafialnym Baranki wielkanocne i paschaliki, za które składamy ofiary na potrzeby Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  6. Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z naszej Parafii do wzięcia udziału w X konkursie na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ. Mamy nadzieję, że konkurs stworzy okazję do indywidualnej i zespołowej działalności artystycznej, świetnej zabawy oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego robienia palm z materiałów naturalnych jak bukszpanu, bazie i kwiatów z bibuły, wstążek itp. Prace dostarczone na konkurs powinny być oznaczone tabliczką przytwierdzoną do palmy, zawierającą: imię i nazwisko, klasę, nazwę szkoły. Przygotowaną palmę należy przynieść do kościoła w sobotę 23. marca do godziny 17.30 i złożyć w salce dla matki z dzieckiem. Ogłoszenie wyników nastąpi w Niedzielę Palmową 24.marca po Mszy Świętej o godz. 11.00. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.
  7. W sklepiku, zachęcamy do nabycia ręcznie wykonanych przez Wspólnotę Gałąź Sykomory PALM WIELKANOCNYCH, z których dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne.
  8. Szkoła Podstawowa Nr 61 przy ul. Popławskiego 17 zaprasza przyszłych Pierwszoklasistów i ich Rodziców na dzień otwarty, który odbędzie się 14. marca 2024 roku w godzinach od 17:00 do 18:30.

Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym się
w naszym kościele życzymy na nowy tydzień błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Dobrej Rady.