• 2024-04-06
  1. Dziś rozpoczynamy 80 Tydzień Miłosierdzia oraz obchodzimy patronalne święto Caritas. Przy tej okazji dziękujemy naszemu Parafialnemu Zespołowi Caritas za pełną oddania pracę na rzecz ubogich i potrzebujących. Po każdej Mszy Świętej Adoracja i  Koronka do Miłosierdzia Bożego.
    • w poniedziałek (8.04) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. W czasie Mszy św. o 18.00 będzie można podjąć Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz modlitwy umieszczonej w Deklaracji w intencji dziecka i jego rodziców. Deklaracje duchowej adopcji są do pobrania w zakrystii. Podejmujących adopcję prosimy o przyniesienie świec.
  3. W czwartek po Mszy Św. o godz. 18:00 spotkanie Akcji Katolickiej w sali pod kaplicą. Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi nowych Członków.
  4. Zebranie członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w sobotę (13.04) po Mszy Św. O godz. 7.30.
  5. Parafialna Caritas dziękuje za złożone ofiary do puszek w Wielką Sobotę w kwocie 1049 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym się w naszym kościele życzymy na nowy tydzień błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Dobrej Rady.