Czytania Liturgiczne Galerie zdjęć Panorama Kościoła Parafialnego Multimedia (YouTube) Funpage (Facebook)

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.VIII.2020

1. Przypominamy, że dzisiaj jest ostatnia niedziela kiedy obowiązuje zmieniony na czas wakacji porządek Mszy świętych: Od wtorku /1.09/ wracamy do porządku odprawiania Mszy św. sprzed okresu wakacyjnego - w dni powszednie rano będzie Msza św. o 7.30, natomiast w niedziele ostatnia Msza św. będzie o 19.30.

• w czwartek /03.09/ – I czwartek miesiąca; „Godzinę świętą” o 17.00 poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa.
• w piątek - I piątek miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.30 i 18.00. Spowiedź po południu od 16.00. Msza św. dla dzieci szkół podstawowych na rozpoczęcie roku szkolnego o 16.30. Msza św. dla młodzieży – o 19.00. Z racji pierwszego piątku odwiedzimy chorych w sobotę od 9.00, prosimy zgłaszać adresy chorych w kancelarii lub telefonicznie u ks. dyżurnego. W piątek i w sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
• w sobotę – I sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic różańcowych.

3. XXVIII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w niedzielę, 13. września. Osoby chętne na wyjazd autokarem mogą się zapisywać w zakrystii.

4. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Księdza Pawła Matysiaka. Ksiądz Paweł został skierowany do naszej parafii jako wikariusz w miejsce ks. Mateusza. Witamy również Kleryka Mateusza Zbroję, który został skierowany do naszej parafii na praktykę katechetyczno-duszpasterską. Niech Matka Boża Dobrej Rady wyprasza Im potrzebne łaski i otacza swoją opieką.

5. Informujemy, że planowany na wrzesień Rodzinny Festyn Parafialny został odwołany z powodu pandemii .

6. Dzisiaj przed kościołem Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na pomoc w zakupie podręczników i artykułów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.

Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym się w naszym kościele życzymy na nowy tydzień błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Dobrej Rady.