Czytania Liturgiczne Galerie zdjęć Panorama Kościoła Parafialnego Multimedia (YouTube) Funpage (Facebook)

30-820 Kraków, al. Dygasińskiego 44A
tel. (12) 6502701 lub 517149661
fax. (12) 6502719
e-mail: kancelaria@parafiaprokocim.pl
KONTO: PEKAO S.A. II O. w Krakowie nr:
59 1240 1444 1111 0000 0937 1747

Cykl koncertów Muzyka i Sacrum - wsparcie inicjatywy

Uprzejmie prosimy o wsparcie inicjatywy "Cykl koncertów Muzyka i Sacrum" poprzez głosowanie na ten projekt w Budżecie Obywatelskim Rady Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim - projekt nr 18: Cykl koncertów Muzyka i Sacrum.

Budżet obywatelski to narzędzie, za pomocą którego mieszkańcy mogą decydować, na co przeznaczyć części miejskiego budżetu. Na projekty dzielnicowe w konkretnej dzielnicy głosują mieszkańcy, którzy zamieszkują teren tej dzielnicy.
Ważne! - W tym roku głosować mogą wszyscy mieszkańcy dzielnicy, również poniżej 16 roku życia.

Od ponad roku w naszej świątyni w ramach tego cyklu prezentowane są koncerty muzyki poważnej. Pragniemy również w nadchodzącym 2020 roku zaprosić naszą publiczność na kolejne wydarzenia artystyczne. W planach jest sześć koncertów. Ich realizacja zależy od finansowego wsparcia w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Prosimy o głosowanie na nasz projekt. Głosować można w dniach od 28 września do 7 października – poprzez stronę internetową www.BUDZET.krakow.pl (Projekt nr 18 - Cykl koncertów Muzyka i Sacrum) lub osobiście w wyznaczonych punktach m. in. w siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Kurczaba 4 oraz w bibliotece przy ul. Spółdzielców 3.
W przyszłą niedzielę tj. 29 września oraz w kolejną 6 października uruchomimy punkt głosowania internetowego, w sali parafialnej na plebani. Dyżurująca osoba pomoże chętnym oddać głos poprzez stronę internetową. Do głosowania potrzebny jest nr PESEL. Urząd Miasta rozlosuje wśród głosujących - tradycyjnie i przez internet - 100 tabletów.