Czytania Liturgiczne Galerie zdjęć Panorama Kościoła Parafialnego Multimedia (YouTube)

30-820 Kraków, al. Dygasińskiego 44A
tel. (12) 6502701 lub 517149661
fax. (12) 6502719
e-mail: kancelaria@parafiaprokocim.pl
KONTO: PEKAO S.A. II O. w Krakowie nr:
59 1240 1444 1111 0000 0937 1747

MŁODZIEŻ U KRÓLOWEJ TATR

W poniedziałek, 30 kwietnia młodzież z naszej parafii wraz z opiekunami, ks. Grzegorzem i dk. Dariuszem, wyjechała na "majówkę". Tym razem naszym celem były Wiktorówki z kaplicą Matki Bożej Jaworzyńskiej, Królowej Tatr. W tym miejscu uczestniczyliśmy we Mszy świętej. W czasie homilii zostaliśmy zaproszeni do tego, by z pomocą Chrystusa pokonywać wszelkie trudności pojawiające się na drodze naszego życia. Ułożone zostało równanie: JA + JEZUS = SUKCES.
Umocnieni słowem Bożym i Komunią świętą wyruszyliśmy na Rusinową Polanę, z której mogliśmy podziwiać otaczające nas Tatry. Tutaj pomodliliśmy się dziesiątką różańca za maturzystów o światło Ducha Świętego dla nich w czasie egzaminów. Nasz wyjazd zakończyło spotkanie przy ognisku w parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu.
Z całego serca dziękujemy wszystkim dobroczyńcom, dzięki którym młodzież mogła odpoczywać w tak malowniczych miejscach. Wszyscy wrócili zadowoleni, uśmiechnięci i pełni nadziei na to, że kolejny wyjazd odbędzie się już niedługo.