ogłoszenia parafialne

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

(27.07.2014)

1.    Gościmy dziś w naszej parafii misjonarkę p. Dominikę Szkatułę, której dziękujemy za skierowane do nas słowa i życzymy wielu łask Bożych, zdrowia  oraz wytrwałości  w dalszej pracy misyjnej. Przed kościołem można złożyć ofiary na potrzeby jej posługi w amazońskiej dżungli.

2.   W liturgii nowego tygodnia będziemy przeżywać:

·        we wtorek – wspomnienie św. Marty

·        w czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

·        w czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli. W tym dniu odprawimy Msze św. dla chorych i starszych: przy ul. Facimiech 16 o godz. 11.00, a przy ul. Jasińskiego 32 o godz. 15.00. „Godzinę świętą”
o godz. 17.00 poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa

·        w piątek - wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, I piątek miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi będzie od godz. 17.00. Ksiądz proboszcz i ksiądz kanonik będą odwiedzać chorych od godz. 9.00.

·        w sobotę – I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic różańcowych.  Chorych z pozostałych rejonów będziemy odwiedzać od godz. 9.00.

·       W I piątek i I sobotę miesiąca kancelaria parafialna będzie nieczynna.